O Nas

     

Witamy na stronie internetowej lecznicy dla zwierząt KOALA. Lata doświadczeń, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesne wyposażenie umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza domena to profilaktyka i leczenie zwierząt domowych, diagnostyka z wykorzystaniem USG, RTG oraz chirurgia z pełną opieką pooperacyjną. Od początku działalności naszym priorytetem jest dobro naszych pacjentów, dlatego w trosce o ich zdrowie stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i metodami diagnostycznymi, przez co staramy się podnosić poziom naszych usług. Naszych pacjentów przyjmujemy zarówno w lecznicy jak również w trakcie wizyt domowych. Dzięki systemowi pełnionych dyżurów spieszymy z pomocą lekarską w sytuacjach kryzysowych również po godzinach działania przychodni.

 

Nasza praktyka weterynaryjna obejmuje przede wszystkim opiekę nad małymi zwierzętami domowymi psami i kotami. Nie zapominamy oczywiście o tych najmniejszych pacjentach jak gryzonie czy ptaki egzotyczne.

 

W naszej placówce oferujemy szeroką gamę produktów związanych z pielęgnacją oraz wyżywieniem zwierząt. Na bazie oferowanych w sklepiku karm, preparatów i odżywek jesteśmy w stanie przygotować naszym pacjentom kompleksową dietę.

 

Na terenie przychodni funkcjonuje również zakład fryzjerski dla psów i kotów.

   

Sherin webdesign